GSN Spółka z o.o. - Częstochowa, tel. 34 368 33 16; gsn@jantar-building.pl.


jantar-building.comLokalizacja

Opis Budynku

¤

Opis techniczny

¤

Rzuty budynku

Nasi Najemcy
Galeria
Kontakt z nami

AKTUALNA OFERTA
Opis Budynku.

   Jantar Building to nowoczesny, sześciokondygnacyjny, składający się z dwóch niezależnych budynków obiekt pełniący funkcję centrum biurowo-usługowego.
   Przyziemie, parter oraz pierwsze piętro zagospodarowane zostały w formie przestronnych sal o powierzchni od 190 do 470 m2, przy projektowaniu których uwzględniono najbardziej wyrafinowane wymagania techniczne i estetyczne (podłogi oraz schody granitowe i marmurowe, marmurowe elementy dekoracyjne, tynki gipsowe, sufity podwieszane, dźwiękoszczelne szyby antywłamaniowe). Lokale te posiadają także nowoczesne zaplecze administracyjno-socjalne oraz kompleksowo wyposażone pomieszczenia sanitarne.

Widok od strony ulicy Dąbrowskiego.

Jantar Building nocą.

   Na drugim, trzecim i czwartym piętrze znajdują się funkcjonalne biura zorganizowane w formie jedno-, dwu- i trzy-pokojowych modułów o metrażu od 20 do 75 m2. Wszystkie pomieszczenia są w pełni wykończone, wyposażone w łazienkę i wszystkie niezbędne media. Jantar Building jest przystosowany do funkcjonowania około 50 różnego rodzaju podmiotów. Dla zapewnienia bezpieczeństwa budynek został wyposażony w system telewizji przemysłowej oraz całodobową ochronę.